Dzień Babci i Dzień Dziadka

25 stycznia klasa 2 i klasa 3 miały zaszczyt powitać w szkole swoich dziadków i swoje babcie. Dzień Babci i Dziadka to niewątpliwie wyjątkowe daty w kalendarzu. Goście przybyli licznie, po to, by zobaczyć występ artystyczny, pełen humoru, tańca i radosnego śpiewu ich wnuków. W ten sposób nasi wychowankowie mogli wyrazić swoja miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. Od  nich  dzieci  otrzymują  wiele ciepła i dobra,  za  które  warto i trzeba dziękować.

Do występu dzieci przygotowały panie wychowawczynie: Maria Zegadło i Natalia Wólczyńska. Uroczystość wypadła bardzo dobrze. Wnuki dały babciom i dziadkom powody do dumy i radości. Na zakończenie uroczystości wnuczęta zaprosiły swoich najmilszych gości na poczęstunek do klas, przygotowany przez rodziców, na których pomoc zawsze możemy liczyć. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Był to dzień pełen uśmiechu i serdeczności. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Natalia Wólczyńska

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodatkowe informacje

stat4u