“CHRISTMAS CARD” GMINNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa w Barcinie.

Koordynator: Małgorzata Zduniak

2. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowania językiem angielskim, popularyzacja użycia języka angielskiego w piśmie, wspieranie kreatywności i zdolności plastycznych, podtrzymywanie zwyczajów świątecznych

Czytaj więcej: “CHRISTMAS CARD” GMINNY KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI

Pasowanie pierwszolkasistów

 W środę 28.11 odbyło się w naszej szkole Pasowanie na ucznia. Uroczysty apel poprowadziła pani Honorata Wróblewska. Na początek pierwszaki zaprezentowały swoją wiedzę i umiejętności w programie artystycznym. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły i rozwiązywały zagadki. Poradziły sobie znakomicie,o czym świadczyły gromkie brawa rodziców i gości. Po występach przyszedł czas na pasowanie.

Czytaj więcej: Pasowanie pierwszolkasistów

Szkolny Konkurs Pieknego Czytania

27 listopada odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania, który dzięki współpracy bibliotekarzy pani Anetty Ginter i pani Ewy Szynal został przeprowadzony  w Bibliotece Publicznej w Barcinie. Celem konkursu była promocja czytelnictwa, kształtowanie umiejętności pięknego czytania oraz uczenie rywalizacji w miłej atmosferze.

Czytaj więcej: Szkolny Konkurs Pieknego Czytania

„Serce od serca” – akcja jak się patrzy!

Spółka COPERNICUS Podmiot Leczniczy w Gdańsku i Pomorski Kurator Oświaty zaprosiły środowisko oświatowe województwa pomorskiego do wzięcia udziału w realizacji projektu „Serce od serca”. Projekt ten ma na celu zapewnienie komfortu kobietom po mastektomii a polega na uszyciu specjalnie wyprofilowanych poduszek, które przynoszą ulgę w ciężkim okresie pooperacyjnym.

Czytaj więcej: „Serce od serca” – akcja jak się patrzy!

Dodatkowe informacje

stat4u